Movies
Ratings
170
The IntouchablesRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5