Movies
Ratings
50
TangledRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0