Titles you rated
Dark NunsRated ★ 3.5
The RainmakerRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 1.5
UprisingRated ★ 0.5
Handsome GuysRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
GreyhoundRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Black AdamRated ★ 1.5
Wrath of ManRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 2.5