Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Crime PuzzleRated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5