Series
Ratings
11
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0