Series
Ratings
16
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0