Movies
Ratings
196
ConstantineRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
MidsommarRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
PatersonRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
The FarmRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Home AgainRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
DetentionRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0