Titles you rated
Sex, ExplainedRated ★ 1.0
Hurrah for IndependenceRated ★ 3.5
The Forks with Spiky HandsRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
D.Gray-man 2nd stageRated ★ 5.0
D.Gray-manRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Dear White PeopleRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.0