Movies
Ratings
119
The King's SpeechRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5