Movies
Ratings
463
The HandmaidenRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0