Series
Ratings
69
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
PianoRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.0- DamoRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
All InRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5