Series
Ratings
37
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0