Titles you rated
CoralineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0