Movies
Ratings
128
Frances HaRated ★ 4.0
Night FlightRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
About CherryRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 3.5
PreciousRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
A Girl at My DoorRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 5.0