Series
Ratings
94
Severance Season 1Rated ★ 4.5
MurderbotRated ★ 4.5
Hello Tomorrow!Rated ★ 3.0
Your Friends and Neighbors Season 1Rated ★ 4.0
CarêmeRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 2.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
Colin in Black & WhiteRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Dexter: New BloodRated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 2.0
The Witness for the ProsecutionRated ★ 4.5