Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Seven VeilsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
DamselRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5