Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Devils on the DoorstepRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 2.5
Tokyo StoryRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5