Titles you rated
Blood BrothersRated ★ 0.5
Burning AmbitionRated ★ 2.0
The Return of Pom PomRated ★ 1.0
Pom PomRated ★ 2.5
Inspectors Wear Skirts 2Rated ★ 2.0
Mr. Vampire 4Rated ★ 2.5
Millionaires ExpressRated ★ 2.0
Fractured FolliesRated ★ 3.0
Love in SpaceRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
Eurovision Song Contest: The Story of Fire SagaRated ★ 4.0
The Inspector Wears SkirtsRated ★ 4.5
An Autumn's TaleRated ★ 4.0
Project ARated ★ 5.0
This Is Not What I ExpectedRated ★ 3.5
Picture of a NymphRated ★ 2.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.5
Another 48 Hrs.Rated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.5