Titles you rated
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 0.5
- Kuk HeeRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0- Eyes of DawnRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0- IslandRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 1.5
Sharp2Rated ★ 2.5
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.0