Series
Ratings
34
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Taboo TattooRated ★ 4.0- NORN9 노른+노넷Rated ★ 4.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Regalia: The Three Sacred StarsRated ★ 3.0- Hinako NoteRated ★ 3.0
- 64 Zoo LaneRated ★ 4.0
Clockwork PlanetRated ★ 4.0- 언해피Rated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0