Titles you rated
- M&MRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
The PromiseRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 5.0