Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
PastaRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.0