Series
Ratings
41- Men on a MissionRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0