Series
Ratings
34
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0