Series
Ratings
10
Attack on TitanRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0