Movies
Ratings
197
OnceRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 1.0
LeonRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
GhostRated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0