Movies
Ratings
661
FrankensteinRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 2.5