Series
Ratings
22
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5