Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5