Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0