Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 0.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
SomewhereRated ★ 4.0- CandyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0