Titles you rated
Monthly Magazine HomeRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 3.0
Call It LoveRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0