Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Bring Her BackRated ★ 1.5
Fear Street: Prom QueenRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Mom and DadRated ★ 2.0