Series
Ratings
40
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Selling Sunset Season 7Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Selling the OC Season 3Rated ★ 4.5
Who Is Erin Carter?Rated ★ 2.0
Duty After SchoolRated ★ 0.5
The Real Housewives of Beverly HillsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5
The MistRated ★ 2.0
Selling the OC Season 1Rated ★ 4.0
Boo, BitchRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Dirty JohnRated ★ 3.0
Dirty JohnRated ★ 3.0
The SerpentRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0