Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0- My Missing AuntRated ★ 0.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Homeward BoundRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5