Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
BloodRated ★ 2.0