Movies
Ratings
64
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5