Movies
Ratings
50
The KingRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0