Titles you rated
The ThievesRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0