Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 3.5
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
PillionRated ★ 3.0
The Devil's BackboneRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 3.5
The Love That RemainsRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Good BoyRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.0
The BroodRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Rosemary's BabyRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0