Movies
Ratings
326
AquamanRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0