Series
Ratings
17
The NewsroomRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0