Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0