Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5