Titles you rated
- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
The Bold TypeRated ★ 4.5
The Bold TypeRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5