Series
Ratings
136
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5