Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5