Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0