Movies
Ratings
19
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0