Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Brigsby BearRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5